Skullcrusher Brass · Citadel Layer · 12 ml · metallic · messing
Let op: Op een scherm kan de kleur afwijken van de echte verf.
Skullcrusher Brass: Layer verf van Citadel in messing
Skullcrusher Brass is een Layer verf van Citadel in licht messing. Citadel is het verfgamma van Games Workshop dat voortaan Warhammer Colour heet. Je gebruikt Skullcrusher Brass om je basiskleur op te lichten en highlights te zetten, bijvoorbeeld voor highlights op messing en brons, juwelen, wapens of Chaos-harnassen.
Layer verf is iets dunner dan Base verf en laat zich heel nauwkeurig aanbrengen. De verf droogt op met een metaalglans. In het recept hieronder is Skullcrusher Brass de lichtste highlight op Warplock Bronze, na Brass Scorpion.
Skullcrusher Brass in het kort
- Merk: Citadel (Games Workshop), voortaan Warhammer Colour
- Type: Layer verf, voor lagen en highlights
- Kleur: licht messing
- Inhoud: 12 ml, afwerking metallic, op waterbasis
- Ideaal voor: highlights op messing en brons, juwelen, wapens, Chaos-harnassen
Zo schilder je met Skullcrusher Brass
Skullcrusher Brass werkt het best als onderdeel van een recept. Deze volgorde geeft een mooi resultaat:
| Stap | Verf | Wat doe je? |
| 1. Primer | Zwarte primer | Een egale ondergrond |
| 2. Base | Warplock Bronze | Twee dunne lagen als basiskleur |
| 3. Shade | Agrax Earthshade | Schaduw in de naden en plooien |
| 4. Layer | Brass Scorpion | De kleur weer oplichten op de vlakken |
| 5. Highlight | Skullcrusher Brass | Fijne lijntjes op de randen en hoogste delen |
Tips: zo werk je het best met Skullcrusher Brass
- Roer het potje goed. Metallic pigment zakt snel naar de bodem. Roer of schud grondig voor je begint.
- Weinig water. Verdun metallic verf maar een heel klein beetje, anders scheiden de metaaldeeltjes en wordt de laag vlekkerig.
- Randen en krasjes. Metaal glimt het meest op randen en hoeken. Zet Skullcrusher Brass daar, en een paar krasjes op wapens voor een gebruikte look.
- Gebruik een apart penseel. Zo komen er geen glinsterende deeltjes in je andere kleuren.
Skullcrusher Brass kopen bij Het Spelhuis
Bij Het Spelhuis in Zonhoven vind je Skullcrusher Brass naast alle andere kleuren Citadel verf. Twijfel je welke kleuren je nodig hebt? Kom gerust langs in de winkel: we helpen je graag het juiste kleurschema samen te stellen.
Veelgestelde vragen over Skullcrusher Brass
Welke kleur is Citadel Skullcrusher Brass?
Skullcrusher Brass is een Layer verf van Citadel in licht messing. Layer verf is iets dunner dan Base verf en droogt met een metaalglans op. Je gebruikt Skullcrusher Brass voor highlights op messing en brons, juwelen of wapens.
Op welke Base verf gebruik je Skullcrusher Brass?
Skullcrusher Brass past mooi op Warplock Bronze, eerst geshade met Agrax Earthshade en opgelicht met Brass Scorpion. Skullcrusher Brass is dan de lichtste stap in het recept.
Kun je Skullcrusher Brass als basiskleur gebruiken?
Ja, voor kleine vlakken en details zeker. Voor grote vlakken dekt Base verf sneller. Begin dan met Warplock Bronze als basis en zet Skullcrusher Brass erbovenop.
Hoeveel verf zit er in een potje Skullcrusher Brass?
Een potje Citadel Layer verf bevat 12 ml. Omdat je Layer verf vooral op randen en hoogste delen zet, doe je daar heel lang mee.