Wij ruimen op! 20% extra korting op alles in de outlet met code Naar de outlet
Deathworld Forest Deathworld Forest Deathworld Forest
Deathworld Forest Deathworld Forest Deathworld Forest
Deathworld Forest (Citadel)
0 Review | Review toevoegen
Deathworld Forest is een Base verf van Citadel in gedempt mos- en olijfgroen (12 ml). Dekkend en mat, ideaal voor Nurgle-legers of camouflage.

Artikelnummer

21-15

Standaard levertijd

Voor 15:00 besteld, morgen in huis

EAN

5011921026425

€ 3,75
Prijs per stuk

Voorraad in onze webshop : 6

Aantal: 
Bestellen
 
Op verlanglijst

Deathworld Forest · Citadel Base · 12 ml · mat · gedempt mos- en olijfgroen
Let op: Op een scherm kan de kleur afwijken van de echte verf.

Deathworld Forest: een mosgroene Base verf van Citadel

Deathworld Forest is een Base verf van Citadel in gedempt mos- en olijfgroen. Citadel is het verfgamma van Games Workshop dat voortaan Warhammer Colour heet. Je gebruikt Deathworld Forest als dekkende eerste kleurlaag, bijvoorbeeld voor Nurgle-legers, camouflage, legeruniformen of planten en huid.

Base verf is sterk gepigmenteerd en droogt mat op. Daardoor is Deathworld Forest de ideale ondergrond om met een Shade zoals Athonian Camoshade en Layer verf verder op te bouwen. Deathworlds zijn levensgevaarlijke junglewerelden in Warhammer 40,000.

Deathworld Forest in het kort
  • Merk: Citadel (Games Workshop), voortaan Warhammer Colour
  • Type: Base verf, dekkende basislaag
  • Kleur: gedempt mos- en olijfgroen
  • Inhoud: 12 ml, afwerking mat, op waterbasis
  • Ideaal voor: Nurgle-legers, camouflage, legeruniformen, planten en huid

Zo schilder je met Deathworld Forest

Met deze volgorde haal je het meeste uit Deathworld Forest. Een recept dat goed werkt:

StapVerfWat doe je?
1. PrimerGrijze of zwarte primerEen egale ondergrond
2. BaseDeathworld ForestTwee dunne lagen tot alles egaal is
3. ShadeAthonian CamoshadeSchaduw in de naden en plooien
4. LayerNurgling GreenDe kleur weer oplichten op de vlakken
5. HighlightOgryn CamoFijne lijntjes op randen en hoeken

Tips: zo werk je het best met Deathworld Forest

  • Elke primer werkt. Deathworld Forest dekt goed over zwart, grijs of wit. Een grijze primer geeft het meest neutrale resultaat.
  • Twee dunne lagen. Verdun de verf een klein beetje met water en zet twee dunne lagen. Zo blijven de details scherp.
  • Laat goed drogen. Wacht tot de eerste laag droog is voor je de tweede zet.
  • Roer of schud het potje. Zo krijg je telkens dezelfde kleur.

Deathworld Forest of Contrast verf?

Wil je sneller werken? Dan is Militarum Green een goed alternatief. Die Contrast verf breng je in één laag aan over een lichte primer, en geeft meteen kleur én schaduw. Deathworld Forest kies je als je de kleur liever zelf opbouwt met Shade en Layer verf, en zo meer controle wilt over het eindresultaat.

Alternatieven voor Deathworld Forest

Werk je liever met een ander merk of een andere techniek? Deze verven komen het dichtst in de buurt van Deathworld Forest:

Bij Contrast, Speedpaint en Xpress Color toont het kleurvlak het verloop van licht naar donker, zoals de verf in één laag schaduw geeft. Let op: Op een scherm kan de kleur afwijken van de echte verf.

KleurMerkVerfSoort verfHoe dicht?
CitadelDeathworld ForestBase verfTer vergelijking
The Army PainterWarpaints Fanatic Tundra TaupeDekkende basisverf, net als BaseOfficieel alternatief volgens de conversietabel van The Army Painter
VallejoGame Color Cayman Green (72.067)Dekkende verf, net als BaseVergelijkbare tint, zelfde techniek
CitadelMilitarum GreenContrast verf: kleur en schaduw in één laagVergelijkbare tint, andere techniek
The Army PainterSpeedpaint 2.0 Desolate BrownSpeedpaint: kleur en schaduw in één laagVergelijkbare tint, andere techniek
VallejoXpress Color Camouflage Green (72.467)Xpress Color: kleur en schaduw in één laagVergelijkbare tint, andere techniek
WarhammerWarhammer Tone Pro Dataslate Grey 3Tone Pro: één verf voor alle techniekenVergelijkbare tint, eigen kleurvergelijking

Goed om te weten: een alternatief van een ander merk of een andere lijn komt dicht in de buurt, maar is nooit exact dezelfde kleur. Schilder je een leger verder dat al met Deathworld Forest begonnen is, blijf dan bij Deathworld Forest voor een gelijk resultaat.

Deathworld Forest kopen bij Het Spelhuis

Bij Het Spelhuis in Zonhoven vind je Deathworld Forest naast alle andere kleuren Citadel verf. Twijfel je welke shade of layer je nodig hebt? Kom gerust langs in de winkel: we helpen je graag het juiste kleurschema samen te stellen.

Veelgestelde vragen over Deathworld Forest

Welke kleur is Citadel Deathworld Forest?

Deathworld Forest is een Base verf van Citadel in gedempt mos- en olijfgroen. Base verf is dekkend en droogt mat op. Je gebruikt Deathworld Forest als eerste kleurlaag, bijvoorbeeld voor Nurgle-legers, camouflage of legeruniformen.

Hoe krijg je Deathworld Forest mooi dekkend?

Deathworld Forest dekt goed over elke primer. Verdun de verf een klein beetje met water en zet twee dunne lagen voor een egaal resultaat.

Welke Shade past bij Deathworld Forest?

Athonian Camoshade past goed bij Deathworld Forest: die geeft schaduw in de naden en plooien zonder de kleur te veel te veranderen. Daarna licht je de kleur weer op met Nurgling Green.

Welke Layer verf gebruik je na Deathworld Forest?

Na de shade werk je Deathworld Forest bij met Nurgling Green. Daarna zet je fijne highlights op de randen met Ogryn Camo.

Wat is het Army Painter-alternatief voor Deathworld Forest?

Volgens de conversietabel van The Army Painter is Warpaints Fanatic Tundra Taupe het alternatief voor Citadel Deathworld Forest. Het is ook een dekkende basisverf in een vergelijkbare tint.

Wat is het Vallejo-alternatief voor Deathworld Forest?

Bij Vallejo komt Game Color Cayman Green (72.067) het dichtst in de buurt van Citadel Deathworld Forest. Ook dat is een dekkende verf, dus je gebruikt hem op dezelfde manier. Vallejo heeft geen officiële conversietabel met Citadel: dit is onze eigen vergelijking op basis van de kleur.

Wat is het verschil tussen Deathworld Forest en Militarum Green?

Deathworld Forest is een dekkende Base verf die je in lagen opbouwt en daarna shadet en highlight. Militarum Green is een Contrast verf: die breng je in één laag aan over een lichte primer, en die geeft meteen kleur en schaduw. Contrast is sneller, Base met layers geeft meer controle.

Welke Warhammer Tone Pro-kleur lijkt op Deathworld Forest?

Warhammer Tone Pro Dataslate Grey 3 komt het dichtst in de buurt van Deathworld Forest. Het is een verf uit de nieuwe Tone Pro-lijn van Games Workshop: één verf voor alle technieken, in 5 tinten per kleur. Dit is onze eigen vergelijking op basis van de kleur.

Hoeveel verf zit er in een potje Deathworld Forest?

Een potje Citadel Base verf bevat 12 ml. Omdat de verf sterk gepigmenteerd is, doe je daar een hele tijd mee, zeker als je goed verdunt.

Sorteren op:

Review toevoegen

Geen reviews gevonden.