Wij ruimen op! 20% extra korting op alles in de outlet met code Naar de outlet
Liberator Gold (Citadel) Liberator Gold (Citadel) Liberator Gold (Citadel)
Liberator Gold (Citadel) Liberator Gold (Citadel) Liberator Gold (Citadel)
Liberator Gold (Citadel)
0 Review | Review toevoegen
Liberator Gold is een Layer verf van Citadel in licht, stralend goud (12 ml). Met metaalglans, ideaal voor highlights op goud of Stormcast Eternals.

Artikelnummer

22-71

Standaard levertijd

Voor 15:00 besteld, morgen in huis

EAN

5011921058815

€ 3,75
Prijs per stuk

Voorraad in onze webshop : 2

Aantal: 
Bestellen
 
Op verlanglijst

Liberator Gold · Citadel Layer · 12 ml · metallic · licht goud
Let op: Op een scherm kan de kleur afwijken van de echte verf.

Liberator Gold: Layer verf van Citadel in licht goud

Liberator Gold is een Layer verf van Citadel in licht, stralend goud. Citadel is het verfgamma van Games Workshop dat voortaan Warhammer Colour heet. Je gebruikt Liberator Gold om je basiskleur op te lichten en highlights te zetten, bijvoorbeeld voor highlights op goud, Stormcast Eternals, juwelen of Custodes.

Layer verf is iets dunner dan Base verf en laat zich heel nauwkeurig aanbrengen. De verf droogt op met een metaalglans. In het recept hieronder is Liberator Gold de lichtste highlight op Retributor Armour, na Auric Armour Gold.

Liberator Gold in het kort
  • Merk: Citadel (Games Workshop), voortaan Warhammer Colour
  • Type: Layer verf, voor lagen en highlights
  • Kleur: licht, stralend goud
  • Inhoud: 12 ml, afwerking metallic, op waterbasis
  • Ideaal voor: highlights op goud, Stormcast Eternals, juwelen, Custodes

Zo schilder je met Liberator Gold

Liberator Gold werkt het best als onderdeel van een recept. Deze volgorde geeft een mooi resultaat:

StapVerfWat doe je?
1. PrimerZwarte primerEen egale ondergrond
2. BaseRetributor ArmourTwee dunne lagen als basiskleur
3. ShadeReikland FleshshadeSchaduw in de naden en plooien
4. LayerAuric Armour GoldDe kleur weer oplichten op de vlakken
5. HighlightLiberator GoldFijne lijntjes op de randen en hoogste delen

Tips: zo werk je het best met Liberator Gold

  • Roer het potje goed. Metallic pigment zakt snel naar de bodem. Roer of schud grondig voor je begint.
  • Weinig water. Verdun metallic verf maar een heel klein beetje, anders scheiden de metaaldeeltjes en wordt de laag vlekkerig.
  • Randen en krasjes. Metaal glimt het meest op randen en hoeken. Zet Liberator Gold daar, en een paar krasjes op wapens voor een gebruikte look.
  • Gebruik een apart penseel. Zo komen er geen glinsterende deeltjes in je andere kleuren.

Liberator Gold kopen bij Het Spelhuis

Bij Het Spelhuis in Zonhoven vind je Liberator Gold naast alle andere kleuren Citadel verf. Twijfel je welke kleuren je nodig hebt? Kom gerust langs in de winkel: we helpen je graag het juiste kleurschema samen te stellen.

Veelgestelde vragen over Liberator Gold

Welke kleur is Citadel Liberator Gold?

Liberator Gold is een Layer verf van Citadel in licht, stralend goud. Layer verf is iets dunner dan Base verf en droogt met een metaalglans op. Je gebruikt Liberator Gold voor highlights op goud, Stormcast Eternals of juwelen.

Op welke Base verf gebruik je Liberator Gold?

Liberator Gold past mooi op Retributor Armour, eerst geshade met Reikland Fleshshade en opgelicht met Auric Armour Gold. Liberator Gold is dan de lichtste stap in het recept.

Kun je Liberator Gold als basiskleur gebruiken?

Ja, voor kleine vlakken en details zeker. Voor grote vlakken dekt Base verf sneller. Begin dan met Retributor Armour als basis en zet Liberator Gold erbovenop.

Hoeveel verf zit er in een potje Liberator Gold?

Een potje Citadel Layer verf bevat 12 ml. Omdat je Layer verf vooral op randen en hoogste delen zet, doe je daar heel lang mee.

Sorteren op:

Review toevoegen

Geen reviews gevonden.