Speedpaint Marker: Pallid Bone is een bleke ivoorkleurige verfmarker van The Army Painter, perfect voor bot, perkament en verouderde details met een natuurlijke toon in één enkele laag.
Waarom kiezen voor deze verfmarker?
Speedpaint Marker: Pallid Bone geeft een lichte, warm-ivoorkleurige tint die ideaal is voor skeletdelen, schedels, perkament, bandages en verweerde oppervlakken. De marker is luchtdicht en heeft een intern pompsysteem dat de Felt-Tech penseelpunt gelijkmatig voedt, zodat de hooggepigmenteerde Speedpaint 2.0-formule soepel en streeploos vloeit. Op een witte of lichte primer krijg je direct diepte: basiskleur, schaduw en zachte highlights in één laag, zonder palet of waterpot. Dat maakt Pallid Bone een werkpaardkleur voor fantasy-legers, grimdark diorama’s en elke mini waar “bot” of “oud papier” opvalt.
- Bleek, warm ivoor voor botten, perkament en verouderde texturen
- Hooggepigmenteerde Speedpaint 2.0-formule voor natuurlijke toon in één laag
- Felt-Tech precisietip met pompsysteem voor gecontroleerde flow
- Geen kwast of palet nodig – schilder direct vanuit de marker
- Geschikt voor zowel beginners als ervaren schilders
Inhoud van de doos
- 1× Speedpaint Marker: Pallid Bone (ca. 6 ml)
- Ingebouwde roestvrijstalen mengbal in de marker
- Korte gebruiks- en veiligheidsinstructies op de verpakking
Specificaties
- Merk/fabrikant: The Army Painter
- Type: verfmarker / paint marker voor miniaturen
- Lijn: Speedpaint Marker (Speedpaint 2.0-acrylformule)
- Kleur: Pallid Bone – bleek, warm ivoor / pale yellowish bone
- Inhoud: 1 marker, ca. 6 ml
- Verfsoort: watergedragen acryl, sneldrogend en dekkend
- Tip: Felt-Tech brush-marker punt met gecontroleerde pigmentflow
- Aanbevolen ondergrond: witte of lichte primer (plastic, metaal, resin)
- Categorie: pens & markers / paints
- SKU / artikelcode: SM1021 / SM1021P / AP-SM1021
- EAN: 5713799102101
Veelgestelde vragen
- Waarvoor is Pallid Bone vooral geschikt? Voor botten, schedels, pergament, oude boeken, bandages, verouderd hout en andere lichte, verweerde oppervlakken.
- Moet ik de marker schudden voor gebruik? Ja, schud tot je de stalen mengbal duidelijk hoort, activeer de punt op testpapier en werk daarna op je miniatuur.
- Werkt het ook als highlightkleur? Zeker, Pallid Bone is licht genoeg om als highlight over donkerdere been- of ledertinten te gebruiken.
- Heb ik nog een palet nodig? Nee, je schildert direct vanuit de marker; een palet is alleen nodig als je extra wilt mengen of verdunnen.
- Is dit een goede instapkleur? Ja, de neutrale botkleur en éénstapsformule maken het een ideale eerste Speedpaint-marker voor veel verschillende projecten.
Laatst bijgewerkt: 2025-12-04