Speedpaint Marker: Dark Wood is een rijk donkerbruine verfmarker van The Army Painter, ideaal voor realistisch hout, leer en aardetexturen met directe diepte in één vloeiende laag.
Waarom kiezen voor deze verfmarker?
Speedpaint Marker: Dark Wood geeft een warme, diepe bruine toon die houtnerf, leren riemen, houten schachten en basing direct karakter geeft. De kleur is rijk genoeg voor donkere panelen, maar subtiel genoeg om als schemerige schaduwlaag te dienen over lichtere bruinen. De luchtdichte behuizing met intern pompsysteem voedt de Felt-Tech penseelpunt gelijkmatig, zodat de Speedpaint 2.0-formule snel droogt, dekkend is en zonder strepen vloeit. Op een witte of lichte primer krijg je in één streek basiskleur, schaduw en zachte highlights – ideaal om terrein, dungeons en boslegers razendsnel tabletop-ready te maken.
- Rijke donkerbruine toon voor hout, leer en aarde
- Voegt direct textuur en natuurlijke diepte toe aan terrein en miniaturen
- Speedpaint 2.0 in markerformaat voor éénlaagsschaduw
- Felt-Tech penseelpunt met gecontroleerde pigmentflow
- Schilder zonder kwast, palet of water – perfect voor snelle sessies
Inhoud van de doos
- 1× Speedpaint Marker: Dark Wood (ca. 6 ml)
- Ingebouwde roestvrijstalen mengbal in de marker
- Korte gebruiks- en veiligheidsinstructies op kaart/verpakking
Specificaties
- Merk/fabrikant: The Army Painter
- Type: verfmarker / paint marker voor miniaturen
- Lijn: Speedpaint Marker (met Speedpaint 2.0-acrylverf)
- Kleur: Dark Wood – rijke, donkerbruine hout/leer-tint
- Inhoud: 1 marker, ca. 6 ml met mengbal
- Verfsoort: watergedragen acryl, sneldrogend en dekkend
- Effect: one-coat shading – schaduw en licht in één laag
- Tip: Felt-Tech brush-markerpunt met intern pompsysteem
- Aanbevolen ondergrond: witte/licht geprimde plastic-, metaal- en resinminiaturen
- Categorie: Pens & Markers / Paints (accessoire, verf)
- Gewicht (verpakking): ca. 0,10 kg
- SKU / artikelcode: SM1038, SM1038P, AP-SM1038
- EAN / GTIN: 5713799103801
Veelgestelde vragen
- Waarvoor is Dark Wood vooral geschikt? Voor houtnerf, leren riemen, houten wapens, wagens, palissades en donkere aardetexturen op basing en terrein.
- Hoe bereid ik de marker voor? Schud tot je de mengbal duidelijk hoort, activeer de punt op testpapier en breng vervolgens aan op licht geprimeerde miniaturen.
- Werkt het ook als schaduwlaag? Ja, over lichtere bruinen geeft Dark Wood een natuurlijke, warme schaduw in één snelle laag.
- Heb ik nog een palet of kwast nodig? Nee, de verf komt direct uit de marker; een palet is alleen nodig als je extra wilt mengen of verdunnen.
- Is de marker navulbaar? Officieel niet; de marker is bedoeld als gebruiksklare pen met ca. 6 ml verf tot hij leeg is.
Laatst bijgewerkt: 2025-12-04